» Poradna » Mobily

Blikající displej

Dobrý den.Dneska jsem si chtěl udělat fotku a najednou mi začal blikat displej a nereague na dotyk ale voda vně není už si mi to stalo jednou ale druchý den to přestalo ale teď to nepřestává co s tím?:TYP TELEFONU: Samsung galaxy a50

Odpovědi na otázku

kvůli tomu popisu jsem nedostal skoro zadnou radu ale spíš hate

*nadpisu

Tak za tohle taky. Proč sakra vytváříš novej dotaz?! Oni ti ho snad za chvíli stejně zamknou, tak je to jedno.

No, pokud nejsi schopen sám si sehnat displej a vyměnit ho, tak pořád platí rada, co jsem ti dal v původním vláknu. Budeš se muset obrátit na servis, není nic, co bys s tím mohl doma udělat.

U mě to dělala baterie.Po výměně v pořádku