» Poradna » Programy

Blikající čárka při startu Win XP

Dobry den mam problem. Mam nainstalovanou cistou novou instalaci win xp pro. Po par spusteni uz nelze spustit, nabehne cerna obrazovka a vlevo nahore blika bila carka a vic se nehne. Nelze ani pres F8 vyber nouzoveho rezimu, kousne se jeste pred tim. Po bootu ze zachraneho CD obsah disku vidim. Mam podezreni na partition. Cim to opravit nebo co s tim by jste navrhovali prosim? Diky

Odpovědi na otázku

Reinstal pokud to nepomůže, zkusit jiný systém pokud ani to ne tak ti moc neporadím. :(

preinštalácii sa tak ako tak nevyhneš. enemže nemáš istotu, či ďalšia čistá inštalácia "nevyparatí" to isté. takže full kontrola disku na vadné clustery (scandisk) ako prvé!
event. preveriť S.M.A.R.T. v akej kondícii je disk

Muzes zkusit klasicky fdisk /mbr. Pak si stahni HirensBootCD a proved pomoci utility vyrobce HDD diagnostiku disku, prip. test povrchu disku na vadne sektory. Muzes mit i pomuchlane (polamane datove kabely k diskum a mechanikam).