» Poradna » Mobily

Blesk místo notifikační LED

Zdravím,mám SGS4mini (4.2.2), který nemá notifikační LED. Potřebuji jí nějak nahradit. V úvahu připadá pouze podsvícení dotykových tlačítek nebo blesk. Ideální by byl efekt "dýchání" známý ze starých nokií. Pokud není možné "dýchání", moje představa je krátké (cca 25ms) bliknutí opakující se každých cca 5s. Už jsem vyzkoušel desítky applikací, ale žádná neumí, co potřebuji.Doplňující info:Systémové "Upozorňování bleskem" je nevyhovující.Custom ROM nepřipadá v úvahu.Dal bych přednost řešení bez rootu.Máte nějaké nápady?

Odpovědi na otázku

bez rootu a custom rom s tim neuděláš podle mě nic

"bez rootu" není podmínkou. jen bych byl radši za takové řešení

Pokud není root vyhovující tak toto https://play.google.com/store/apps/details .