» Poradna » Programy

Blender - Unity 3D problém

Dobrý den, mám problém. V blenderu když vytvořím nějaký objekt a dám na něj barvu, pak to uložím jako .obj a následně vložím do Unity 3D tak to sice jde, ale neukáže to tu barvu. Jen to ukáže čistí objekt jak jsem ho vytvořil bez barvy. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Barva ? Záleží jak máš řešený export z Blenderu, jestli to vysype i materiál, texturu, shadery spíš ne, ale podívej se, jakej na tom modelu máš materiál v unity...

V materiálů v unity taky není barva. Je tam jen "default".

Pomůžete mi prosím? :(