Blbne tiskárna

zdravím lidi,mám tiskárnu hp psc 2200. a mám u ni takovej problem že proste se mi stává že v tiskárně rachotí a netiskne nebo ani nerachotí.jakoby se ta hlava zasekla.a když to nechám dlouho vypojený ze zásuvky tak je to v pohodě tak zase půl hodiny tiskne a pak zase.:( ale jinak tiskne dobře..ale když zrovna má tuhle blbou chvilku tak ani neskenuje a ani nekopiruje...:( a řikal jsem si že tobude nějakej problem ve firewire:( nevíte jestli se to nedá nějak přehrát?:) děkuji..:)

Odpovědi na otázku

To "firewire" sa potom samo preflashuje, asi tazko. Podla toho, co pises to moze byt prehrievanie.

a nevíš co bych stím mohl udělat??

Musíš si v pivovaru objednat kostku suchého ledu, když budeš chtít tisknout, a tu tiskárnu na ní postavit.

a neco jinýho??abych si to mohl udělat sám?

pls poraďte..:(