» Poradna » Mobily

Blbne přehrávání veškerých videí

Dobrý večer. Pokusím se vysvětlit svůj problém. Mám 2 roky starý Honor 8X, už 2 měsíce po záruce. Do nedávná šlapal jak hodinky. Potom začaly blbnout aplikace, videa, dokonce i volání. Vrátila jsem mobil do továrního nastavení. Pomohlo to. Teď ale znovu začíná blbnout. I přes dobrou WiFi se mi sekaji videa na fb, ig, dokonce i videa, která natočím sama se při shlédnutí sekají. Když si pustím díl seriálu normálně se dívám. Stane se, že musím v půlce nečekaně vypnout mobil nebo se podívat na něco jiného, už video z uložené pozice nepustím. Kolečko se točí nebo se sekne obraz-zvuk funguje. Mám všechny nové aktualizace, které se nainstalovaly po továrním nastavení. Mám se smířit s tím, že mobil odchází nebo lze spravit?

Odpovědi na otázku

Ještě doplním, že po restartu se vše v pohodě rozběhne a chvíli to vydrží běžet. Ale restartovat mobil 5x za den je dost na kočku.

Bohužel, kromě továrního nastavení není nic, co bys mohla doma ještě udělat a dávat to do servisu asi nemá smysl.