» Poradna » Windows (a jiné OS)

Blbne kurzor myši ve windows 10

Zdravím vás, ubgradoval jsem lehce hardware a tak jsem konečně přešel na windows 10, mám problém, že když je PC nečinný a po dvaceti minutách se mi z duvodu uspory energie vypnou monitory, tak když pak k pc přijdu třeba po hodině, v 50% procentech případů mi buďto blbne kurzor tím stylem že se neukazuje šipka ale jakýsi hieroglif, a nebo ten kurzor není vidět ale klikat a otevírat okna lze, musím to vyřešit restartem...hardware i3 6100, ram 8gb ddr4, r9 380xpoužívám dva monitory, jestli to na tu má vliv....

Odpovědi na otázku

desku mám asus h110 plus

Nemůže to být myší? Pokud používáte nějakou starou (5-15 let) tak zkuste upgradeovat