» Poradna » Notebooky

Blbne klavesnice u NTB

Dobry den,u klavesnice na NTB mi zacaly blbnout nektere klavesy, problem pociva v tom ze chvilku jdou a chvilku ne.Klavenici jsem teda vydelal, ocitil kontakty kabelu a po opetovnem slozeni NTB klavesnice sla bez problemu.Jenze na druhy den postupne ten samy problem... Muze mi nekdo poradit kde by mohla být chyba? Nechci zas vytahovat milion sroubku kvuli tomu aby mi to slapolo jen jeden den a pak zase nic...Predem dekuji za vas cas :)

Odpovědi na otázku

Oxidace kontaktů např. pro polití žíravinou typu Cola-Light&pod.Co s tím?a/ na cesty novu klávesnici;b/ doma externí/USB.