» Poradna » Mobily

Blbne Chrome na telefone

Zdravim, mam problem v poslednej dobe otvarat na phone v chrome stranky ako alza, sazka...pripojenie nie je bezpecne bs ,,NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID,, co s tym, dik

Odpovědi na otázku

Máš v telefonu správný čas a časové pásmo?

Jasne, ale phone kupovany este v IRL tak aj Chrome je ,,english,, vyhadzuje mi tam clanky pre mna zo zahranicnych zdrojov v english a fakt problem mam len na par ceskych strankach aj to len v poslednej dobe, phone stary cca 3roky

Tak ked skusim otvorit te stranky ( sazka, alza, equa bank ) aj cez google, seznam tak rovnaky problem s certifikatom, co to znamena?

Že blbnou programátoři.