» Poradna » Programy

Blazinec na Silvestra

Na Silvestra mi zacaly blbnout Windows. Kdyz jsem na nejakou polozku (ikonu, polozku v menu apod.) kliknul pravym tlacitkem mysi, vsechno zmizelo a zustala jen tapeta a kurzor mysi (pres CTRL-ALT-DELETE slo pocitac vypnout). Nebo kdyz jsem kliknul na tlacitko ve svislem panelu Office, aplikace se nespustila a panel zmizel. Rekl jsem si, ze to muze byt virus (30. bylo vse OK), a tak jsem vse projel AVG z 22. Nic. Uz jsem chtel formatovat a instalovat nanovo, ale jejda, vcera (2.) jsem shledal, ze vse opet funguje tak, jak ma (bez jakehokoliv meho pricineni)! Nevite nahodou nekdo, co to je?

Odpovědi na otázku

přesně to se mi stalo taky, jen s tím rozdílem,že jsem shodil úplně všechno, takže práce na měsíc mám dost,než to tam zase naházím. Projížděl jsem to nejnovější aktualizací AVG,AVP,F prot a nic. Tak nevím????Počítač se mi trochu zpomalil,tak jsem ho projel Quantum Eraserem.Uvidíme, co bude dál.

Jo, taky mě odešel Windows98. Na silvestra byl OK ovšem prvního nějak nenajel. Ukázala se jen fotka na pozadí a nějaká chyba. Na W2000 na stejném disku bylo vše OK. W98 jsem pouze přeinstalova a ono to v pohodě jelo. Tak nevím. Herma

Takže na toto téma jsou tu už 3 příspěvky :http://zive.cz/r-art.asp

Hehe, koukam, že je nás hodně, mě se to stalo taky . Ani restarty nepomáhaly, ani obnova registrů, virus nenalezen... Až když mi počítač zatuhnul a já ho natvrdo vypnul, tak už to pak bylo OK .

Po vymazani WinRARu zacne vse fungovat.Znovu se muze potom nainstalovat.