» Poradna » Počítačové sítě

Blank Bkgrd.gif jako příloha mailu

Používám WinXP Home a Outlook Express na posílání pošty. Mám nainstalovaný i Office 2000.
Chtěl jsem poslat mail s přílohou, dokument Wordu. Při kontrole před odesláním vidím, že kromě doc.dokumentu je v příloze i soubor Blank Bkgrd.gif (ca 45 kB, po otevření v Prohlížeči obrázků a faxů soubor nic neobsahuje). To se mi stalo poprvé, mailů už jsem odeslal dost, ale ty s přílohou obsahovaly kromě mnou vložené přílohy jen jakýsi soubor ATTněkolikčíslic.htm.
Nevíte, co oba pro mě neznámé a mnou nevložené soubory znamenají?

Odpovědi na otázku

Ze muzes mit v pocitaci nejaky spyware a spol.