» Poradna » Programy

Blacksite area 51

cao lidi
stáhl jsem si tuto hru a nejde mi spustit
chce to po mě original dvd a to i když jsem tam dal crack
když sem si stáhl druhý,vyskočila jen modrá smrt
nevíte někdo jak to rozchodit?
díky moc

Odpovědi na otázku

Koupit si originál.

možná mi to nebudeš věřit,ale tuhle tu odpověď jsem nečekal

vidis aspon si neni prekvapeny....:-}}} Musis ist na ine forum.....

Dobrý den,

Vaši nelegální činnost monitorujeme, se společností Cpress již delší dobu spolupracujeme a v současné době zpracováváme data poskytnutá vašimi internet providery a v nejbližší době budeme připravovat hromadná trestní oznámení pro porušování autorských práv. Žádáme Vás, abyste neopouštěli Českou a Slovenskou republiku a jestli jste si ještě nějaké hry nezahráli, tak to rychle udělejte, protože pak na to nebudete mít hodně dlouho čas.

S pozdravem Marian Hrdzavý
Vedoucí monitoringu pro Evropu