» Poradna » Ostatní

Blackberry Curve vs. HTC Explorer

Rozhoduji se mezi koupí Blackberry a HTC Explorer pro tyto účely: V létě na samotě s minimálním zásobením elektřinou potřebuji volat, sms a hlavně přijímat a odesílat emaily s přílohami doc, ppt, xls. Pořebuju se v mobilu podívat na mail, případně i na přílohu a pak si ji přetáhnout do notebooku, zpracovat, přetáhnout z notebooku zpátky do mobilu a mailem odeslat. Pokrytí je běžné jako jinde na venkově, ale když si popojdu asi kilometr, mám dokonce 3G. Poradíte někdo, který z těch dvou mobilů je pro tyhle účely vhodnější? Nejde mi o žádné extra funkce, ale o to, aby to bylo jednoduché, rychlé a spolehlivé. Díky

Odpovědi na otázku

Sice jsem vášnivý uživatel HTC (nyní HTC Sesnation XE) tak při výběru z Blackberry a HTC Explorer bych volil spíše Blackberry. HTC Explorer patří mezi lowendové modely. V případě, že chcete hodně psát tak bych Vám doporučil HTC Chacha. Telefon je propagován jako Facebook phone, ale kromě tlčítka facebook na přední straně se jedná o v uvozovkách blackberry s androidem. Pokud však nechcete klávesnici a preferujete spíše větší LCD tak z levnějších modelu by to byl například HTC Wildfire S. V současné době se dá koupit i HTC Evo3D za velice pěkné peníze, ale pokud nemáte dobrý přístup k nabíječce tak bych se tomuto telefonu raději vyhl.

El.je snad uz vsude, prinejhorsim se da htc nabijet primo z ntb. Vydrz takychto tel je opravdu den, max 2 pri nicnedelani.