» Poradna » Mobily

BlackBerry Bold 9000 rada

Ahoj, zdravím všechny příznivce BB.Mám problém s tímto modelem.Nejde zapnout, po červené ledce zhasne indikace, na display se objeví ikona baterie s bleskem.Zkoušel jsem dle návodů nainstalit nový os, bohužel bez úspěchu.Vše probíhá dobře jen do momentu kdy se má sw spojit s tel. tam hodí chybu propojení.Ve win mi to v ten moment ukazuje info, že tel je detekován a připojen.Vyzkoušel jsem už kde co, stále nic.S baterkou nebo bez, loader atd.Existuje nějaký fígl nebo dobrá zkušená rada?Děkuji jiří.

Odpovědi na otázku

Zkus spíše forum http://blackberryczech.cz/diskuze/viewforum.phpTam bude větší šance, že bude někdo znát odpověď.Jsem sice příznivec BB , ale odpověď neznám

A zkusils ho nechat hodinu na nabijecce? Muze to znamenat odchazejici baterii. Mel jsem jeden s podobnym problemem, nechal jsem ho na nabijecce pres noc a rano fungoval, i kdyz ta baterka uz moc nevydrzela.

Děkuji za snahu, kouknu na to forum.Jiří

Mam podobne BB9000 v supliku, podla mna je definitivne dead. Moj sa chova lrovnako, vymena baterie za skoro novu nespravila ziadnu zmenu.Teoreticky mozes pouzit ten ich softver, uz som zabudol ako sa vola, nachadza sa v Common files(je to uz davno, co sme mali na firme BBs).Cez to vies natvrdo flashnut OS, mne sa to vsak nepodarilo.

Spominam si, ze cez ten softver sa da flashut BB aj bez baterie, pripojene cez USB. Tusim sa to volalo BB Desktop software a ten flashovaci soft bol skryty v Common files\RIM\XXXXUrcite vsetko vygooglis.Mal som kedysi v bookmarkoch linky, kde stiahnes vsetky software na BB(lebo na webe sa to dost tazko hlada, navyse BB predavane v CR/SR maju modifikovany FW), no pred par mesiacmi som to vymazal, nakoko to uz roky nepotrebujem.

To už mám za s sebou. Ani tak to nejde.Asi špatná deska.Ale pořád to reaguje, myslím že asi vnitřní paměť, proto to nechce natáhnout flash.

Ony Boldy mají na desce zálohovací knoflíkový článek, ten tropí právě tyto problémy. V mé 9900 byl vyteklý.