» Poradna » Programy

Black screen

Zdravím, proč když chci jakkoliv nahrávat obrazovku jako třeba pustit stream na discordu nebo nahrát něco v OBS tak tam mám jen černo a kurzor? Potřeboval bych to nějak opravit. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Treba by mohlo pomoci toto: https://obsproject.com/forum/threads/laptop-blac... Jinak samozrejme overit aktualnost aplikaci a aktualnost ovladace graficke karty. Pokud nepomuze a budete chtit nejakou dalsi radu, tak by bylo dobre, kdybyste specifikoval, jakou mate verzi Windows a jaky mate hardware.