» Poradna » Notebooky

Black screen

Ahoj na doporuceni sem stahnul a nainstalovalstarsi ovladace grafiky. Po nainstalovani mam jen black screen, to plati i po restartu. Nic nevidim se nacitat. Oddelal sem ntb a nebo ja nejaky zpusob jak to fixnout

Odpovědi na otázku

Pokud vidíš BIOS/UEFI při startu, tak stačí zapnout Nouzový režim a tam obnovit původní ovladače (instrukce bývají na stránkách výrobce).

Nevidim vubec nic se nacitat

Kdyz zapínáš book, mačkej klávesu F2, teoreticky by ti to mělo nabídnout setup. A je tam i obnova do továrního nastavení.

Uz sem zkousel, stale black screen

Ovladač grafiky ti neznemožní vidět bootovací proces.