» Poradna » Ostatní

Bitrate

Dobrý den,Jakou kvalitu streamu a bit rate by jste mi doporučili na tyto specifikace ? AMD Ryzen 5 1600MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2G, 2GB GDDR5HyperX Fury Black 8GB DDR4 2666 NEThttps://ctrlv.cz/xVBV

Odpovědi na otázku

Chceš streamovať hru? Upload máš malý. Cez tvič sa dá oficialne len do 6 Mb/s. Pri 720p mi Tvič ukazoval asi 2,3 Mb/s, takže ak chceš streamovať, pravdepodobne by si mal ísť do 720p

Díky a jaký upload by měl být ?

bitrate*

Pokud chceš full HD, tak bys měl mít upload aspoň 10Mbps

Tvič nad 6 Mb/s kvalitu negarantuje. Prušak to skúšal, ale mal asi problémy. Tvič dal od toho ruky preč a ta,k sa vrátil na 6 Mb/s

Máš možnosť ho navýšiť? Ako písal kolega, 10 Mb/s by nebolo zlé. Tvič Ťa ofiko pustí do 6 Mb/s, ale mať rezervu je fajn (aspoň nezhltíš domácu linku)