» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bitová kopie disku na sítový disk

AhojŘeším následující záhaduPotřebuji vytvořit bitovou kopii disku mého NTB/W10/ na jeden z disků stolního PC/W7/Sít mám vytvořenou, PC se navzájem vidí a jde mezi nimi kopírovat Používám nástroj zálohování a obnovení systémuVytvořit disk pro opravu systémuVyberu Do umístění v sítiNajdu konkrétní disk u kterého mám nastavený plný přístupUzivatelské jméno je nazevpc\jméno uzivateleHeslo zadávám sítovéOdpinkne mě to zpět z hláškou Zálohovaná data nemohou být bezpečně chráněna pro cílové umístění v sítiNa netu jsem nic konkrétního nenašel, dík za každý tip

Odpovědi na otázku

Rada je jediná - nepoužívat ten vestavěný nástroj, je uživatelsky nepřívětivý, skoro až nepřátelský. A ani nechtěj vědět co by tě čekalo v případě potřeby tu zálohu obnovit...-----------------Použij některý z nástrojů třetí strany, je jich spousta i zdarma. Pak můžeš zálohovat kam chceš a co chceš. https://www.backup-utility.com/download.htmlhttps://www.backup-utility.com/help/partition-and-volume...

dík tak jsem prubnul ten aomei přes angličtinu jsem se nějak dostal a zalohu udělaJak vlastně funguje opačný postup, udělám čistou instalaci W + aomei a ten vše přejede daty z bitové kopie?

NE, i když by to taky šlo Uděláš si USB fleš (z toho Aomei, předem - tedy hned teď) a z té pak uděláš boot a obnovíš.

PS: ono i tu zálohu bys měl dělat z té USB flešky po boot ... je to spolehlivější, než z běžícího systému.

Tohle pro vytvoření flash disku pro obnovení...Udělej si to na volný 8GB flash disk a pak pochopíš, proč to nejde udělat na sdílený síťový disk.

Disk pro opravu systému NENÍ bitová kopie systému ...

Taky myslím