» Poradna » Notebooky

Bitlocker na tabletu Lenovo - nespustí se po zadání správného klíče

Dobrý den, při spuštění tabletu Lenovo (Win 8) se objeví hláška:Bitlocker - zadejte obnovovací klíč, aby se dal počítač zase používat:Po zádání správného klíče se tablet nespustí a objeví se hláška: Počítač se nespustil správně. Klikněte na restartovat. Někdy se tím problém vyřeší.Bohužel se nic nevyřeší a znovu to chce obnovovací klíč. Klíč je určitě správně, když zkusím zadat jiná čísla tak to hned hlásí že klíč je špatný.Nabízí to dále i jiné možnosti jako částečné obnovení ale nic nefunguje. Zůstává poslední možnost - Obnovit do továrního nastavení - a do toho se mi nechce. Je nějaká jiná možnost?Díky

Odpovědi na otázku

Zařadil ses do dlouhé fronty uživatelů kteří šifrovali, šifrovali, až se ke svým datům nedostali ani oni sami. Tomu se říká 110 ti%ní zabezpečení....

Nehodnoť, když o tom víš kulový. Tohle se mi stalo taky během záruky, byl jsem mezi několika desítkami lidí, kterým se u tabletu Lenovo samovolně zašifroval disk. Počti si o tom na Lenovo fórech a pak ťukej do klávesnice...