Bitcoin (výpočet výdělku za měsíc)

Dobrý večer, mám sestavu s gtx 1080 a zdroj focus plus 550w, kdybych začal s bitcoinem kolik by mi to vydělalo mínus naklady na elektřinu peněz za měsíc v dolarech nebo v český korunách? provoz 24 hod

Odpovědi na otázku

Alespoň přibližně nejedná se mi o přesný výpočet

Priblizne budes hezky v minusu... na tezeni BC na grafice jsi o par let zaspal

Jak o pár let? Vždyť ještě mynulí rok se rx 480 a vegy ještě tento rok prodávaly jak po másle

RX480 a RX580 se kupovali kvůli těžbě Ethereum, nikoliv bitcoinu. Ethereum zažilo velký boom letos v únoru-březnu, od té doby tato měna kvůli těžbařům stoupla asi 30x. Kolik bys vydělal na jedné 1080 netuším, ale kamarád na to nakoupil 6x1070 a dalo mu to asi 4 tisíce měsíčně po odečtu elektřiny, takže dle mě nic moc vzhledem k tomu, kolik nacpal do grafik.

na internetu je milion ruznych kalkulacek. Ale ani to nehledej, zaspal jsi dobu, dneska se uz tezeni, bitcoinu obzvlast, vyplati jenom velkym farmam.

Aha, a můžete mi prosím říct kdy to ještě za to?

stálo?

to presne nevim, ale urcite uz to rok, dva bude

A kolik přibližne (průměr) jim to v té době vydělalo za měsíc?

Jednou grafikou není možné na Bitcoinech vydělat už několik let. Zaspals dobu...

Ja teda neviem, ale je mi velmi divne, ze Google netazi ziadne *coiny na tom ich kvantovom pocitaci. Tipujem, ze to nerobia preto, aby sa nevedelo ako rychlo pocita, bo moj tip je ten, ze vsetky *coiny by vytazili do nielko malo hodin. Iny dovod ma nenapada. Tiez je mi divne, ze miliardari sa o tazenie *coinov nezaujimaju a radsej kupuju majetky, nehnutelnosti, drahe kovy, umelecke diela, starozitnosti a pod.

Kalkulace je jedna, dalsi vec je pohyblivost kurzu bitcoinu, se kterou je treba pocitat. Co se delo posledni dobou byl masakr.. http://www.e15.cz/kurz-bitcoin