» Poradna » Programy

Bitcoin Trader

Ahoj, máte někdo zkušenosti s programem Bitcoin Trader? Nedávno jsem četl na internetu jak ten program obyčejným lidem údajně vydělává peníze? No prostě samá chvála na Bitcoin Trader. Jenomže mě se tomu článku moc nechce věřit. Proto se ptám. Jestli je něco takového vůbec možné. Prosím o vaše zkušenosti s tímto programem

Odpovědi na otázku

Konkretni nazvy programu a konkretni prezdivky tazatelu se meni, ale podobne dotazy jsou vecne. Lidi rozum nedostanou. :o)

Takže, další podvod?

Ano, vlozte tam 2k. Ono vam to za hodinu udela 40k za den 1milion. Opravdu, vzdyt takhle bohatne i Leos Mares ci Babis.

Vazne nekecam :D:D

Jo, mě to běželo hodinu a už objednávám nové Lamborghini!

Já zase investuji spolu s borcem jménem Steve McKay. Zaručuje obrovské výdělky co se týče bitcoinu. Už jsem mu poslal 1000 euro a teď jenom stačí čekat až se to několikrát znásobí. Počítám, že během pár měsíců budu v těžké vatě...

Zvláštní, to slovíčko není samá chvála, ale samý podvod. Proč asi ? Bohužel, peníze jen tak vám nikdo nedá. A když už, bude to jen almužna ve srovnání s tím, co ve skutečnosti vydělal díky vašim penězům dotyčný investor.

On funguje a vydělává, ale jen když se díváš na ten ukazatel zisku v aplikaci. Tam to vše funguje jak má. Obtíže nastávají až v okamžiku, kdy chceš to číslíčko v aplikaci překonvertovat do reálných peněz. To pak narazíš na spoustu chyb, nefunkčností a dalších problémů, ale to nemá nic společného s aplikací, tam ten ukazatel stále roste a ukazuje jak víc a víc vyděláváš.

Ukazují tam Gatese Muska a další?101% PODVODNic tam neposílej.Ke kryptoměnám doporučujiBinance, Coinmate, Coinbase nebo Crypto.com

A Kraken

Binance si dal na první místo... to jako že jí doporučuješ nejvíc ? Víš kolik chtějí poplatek za výběr BTC na vlastní adresu v době kdy to jinde stojí asi 7 korun ?? A proč doporučovat zahraniční burzy když existuje důvěryhodná a seriózní česká alternativa - coinmate.io

pečený holubi nelítaj do huby nikde. Tak to vždycky bylo a bude.Vždycky se ale najdou chytráci který to budou tvrdit a chytat bukvice který jim radostně dají svoje peníze při vidině snadnýho zbohatnutí. A hlavně rychle co ? Slyšel si někde slovo bitcoin a že na tom lidi bohatnou tak sis řek že zbohatneš taky... už se vidíš v Lambu jak se vezeš ulicí, pětilitrovej dvanáctiválec řve jako kráva a okna drnčej. Důchodci hrozej holema...Jo... taky mám vlhký sny, ale tvoje snaha má tak 7-10 let zpoždění

Zkus to od konce. Kdyz si kazdy muze lehce vydelat, proc vsude nejsou jen bohaci? ;)

Mám do toho jít není to letadlo?