» Poradna » Ostatní

Bitcoin 14 dnova cakacka

ahoj,na blockchain.com som si kupil bitcoiny, ako uz niekolko krat predtym.teraz sa mi ale nedaju preposlat dalej. moc sa v tom nevyznam, neviete co by to mohlo byt?v maily mam nasledujuce:There is a 14 day withdrawal lock to your purchase to ensure ours and your safety. For the next 14 days you will not be able to withdraw these funds from our platform, you can swap into other currency or sell into cash during this time. When the 14 day lock expires, we'll email you to let you know. Learn more.to learn more je klikacie https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/3600400... dik

Odpovědi na otázku

este doplnim, ze su na BTC trading wallet a neviem ich presunut na my bitcoin wallet

Mohlo by to byt to, co vam pisi, tedy ze je tam 14denni ochranna lhuta od nakupu, behem ktere nelze cryptomenu stahnout z blockchain.com.

Tohle by mi udelali jednou a uz bych tasm nikdy nic nekoupil.Proste to kupuj to na sluzbe ktera ti to po porizeni nesmyslne neblokuje.V mobilu napr. casto doporucovana Estonska smenarna ChangeInvest - z Revolutu si tam posles Eura, smenis za Bitcoin a za par sekund uz to posilas na svoji penezenku (a maji dobry kurzy)Na nejakou burzu v USA bych se z vysoka...

ChangeInvest, Swissborg, Celsius, Bitpanda... každý, kdo má ze zadele díru si otevřel směnárnu. Vysoký spread, vysoký poplatek za výběr, pochybné pozadí za společnostmi... a , KYC. Nezajímavé, nekupovat.Copak neumíte nikdo nakupovat na normálních zavedeních službách, které tu jsou více než 5 let?

a das aj nejaky tip?dik

Mt. Gox byl sveho casu zavedena duveryhodna burza, jiste by na ni dal nekdo tip

Mt.GoX měl mizernou pověst už v roce 2012.

Záleží na objemech. Desítky korun pro lightning přes Bitfinex. Na malé nákupy bitcoinmaty nebo české Anycoin a Simplecoin - komunikují česky. Jednotky tisíc třeba Coinbase Pro, v desítkách tisíc Kraken, od půl milionu velký pákový burzy jako Binance. Vše záleží na poplatcích a výběrech.

Prosím objasnění minusů.

Akademik.