» Poradna » Programy

Bit Comet

Používam BitComet a keď mi chýbajú do downloadu celého súboru 2-3percentá,sťahovanie sa zastaví.Pls, poraďte, čím to je.

Odpovědi na otázku

Je to proto, že zbytek souboru aktuálně nemá buď vůbec nikdo od koho můžeš stahovat či jen velmi málo lidí. Doporučuji prostě počkat.

zdar, dělalo mi to občas u hudby, ukončit stahování, přejmenovat soubory na koncovku mp3 a jede to v pohodě, ty nestáhnutelný data jsem měl pokaždý jen tichý místa. a používej Utorrent nebo Azureus, taky sem přešel