» Poradna » Ostatní

Biqu nemôžem zaplatit

Na stránke biqu nemôžem zaplatit kartou píše mi to Your payment details couldn’t be verified. Check your card details and try again.Karta funguje, su na nej peniaze, na aliexprese alebo bangood s nou platit viem.Na podporu biqu som uz pisal ale uz 3dni nic neodpisaly. Nviete preco mi to nejde?

Odpovědi na otázku

Aká suma to bola?

Cca 52 eur, ale na bangoode som platil už aj viac a tam to bolo vpohode.

Skúste použiť iný prehliadač webu, alebo majú nejaký problém na svojej platobnej bráne.

Čo viem tak iny ludia s tym problem nemaju a v pohode si objednali. Iny prehliadac vyskusam a dam potom vediet. Dakujem

Nejde to ani s inymy prehliadačmy skušal som firefox a chrome a normalne pouzivam operu. Zajtra si skusim zalozit ucet vo fiobanke a skusim to s nou. Teraz mam prima banku a aj tak ma vysoke poplatky tak to bude aspon na nieco dobre ze prejdem konecne do inej banky. Snad to s tou fiobankou pojde lebo inak neviem kde by mohol byt problem.

Zavolej do banky. Nedávno mi to taky na nějakým webu nešlo. Úřednice řekla že se jim to označilo jako podzřelá platba a zamítli to. Pak to odblokovala a šlo to.

No z novej banky mi karta pride za tyzden a to uz bude po akcii tak som volal do terajsej banky a hovorili ze to moze byt zato ze mam kartu Maestro ze s Mastercard by to mohlo ist a ze mi ju zadarmo vymenia do 10 dni no ale to mi tiez prd pomôže kedze uz bude po zlavach. Zajtra to skusim s kamaratom on ma Visu.