Biostar TForce4 nF4 S939 a Radeon X1300

Mám problém s touto deskou Biostar TForce4 nF4 S939 a grfikou Sapphire (ATI) Radeon X1300, 256 MB DDR2 do PCI-E16 slotu. Před týdnem jsem si sestavil PC z nových komponent a při zapnutí počítače se místo úvodního loga výrobce desky objeví vodorovné pruhy. Když jsem vyměnil grafiku a dal do AGP slotu MSI GeForce MX440T 64MB vše funguje bez problému. Nevím, jestli je problém v grafice nebo v desce, protože po naběhnutí systému s ATINOU vše funguje bez problémů.Sestava: Základní deska Biostar TForce4 nF4 S939, PCI-E16, XGP, 2PCI-E1, 3PCI, dch 4DDR400, GLAN, 4sATA, Procesor: AMD Athlon 64 3200+ (Venice, Socket 939) Box, Paměť 2x DDR 512MB 400MHz, CL2.5 - Zeppelin (retail Box, HDD Hitachi 3.5" T7K250 160GB, SATA II-300/8MB, 7200 RPM.

Odpovědi na otázku

To je znama a tady jiz nekolikrat zminovana vec, ze X1300(Pro) maji s nForce4 velke problemy.

A dá se to nějak vyřešit nebo nezbývá koupit jinou grafiku (mám ji necelých 14 dní). Má někdo s tímto problémem zkušenost. Nemám zase tak podrobné informace proto jsem to napsal.

Idealni by bylo, kdyby se ti ji podarilo vymenit za nejakou jinou. V cenove relaci X1300 napr. za GeForce 6600.