BIOS

Ahojte lidi nevíte kde bych mohl sehnat Bios pro NEC PowerMate Ml6V a model zakl je PULSAR (MS-7016)(pise CPU-Z)Bios je od Phoenix Technologies (neboli AWARD) díky

Odpovědi na otázku

Většinou stačí to zadat do googlu...

ano hledal sem na googlu ale nic nemuzu najít

Protože nic z toho co uvádíš není verze biosu. Použij aidu - ta ti řekne přesnou verzi biosu a najdeš tam i odkaz na stažení.

jak se ten program menuje ? :)

No AIDA přece...

Má vůbec smysl ztrácet tolik času se socketem 478?

Nemá

Jistě že ano. Po upgrade BIOSu na poslední verzi z 8/2017 deska dostane podporu Coffe Lake i Ryzenu a není problém z toho udělat moderní hiend PC. Já se divím, že zrovna ty, takový odborník na BIOSy, to nevíš.B-)

To určitě půjde. Akorát bude potřeba zbastlit redukci z AM4/LGA1151 na Socket 478. Tadyten Číňan je toho důkazem. https://hwbot.org/submission/2377946_wytiwx... (prescott)_5332.53_mhzJo, taková blbost, tolik práce to dalo. A když vidím ten dusík, tak si říkám, jestli 1,472 V nebylo málo, na 1,8 V se klidně mohl dostat na 6 GHz.