» Poradna » Programy

Bios

Ahoj,chci se zeptat ohledně biosu. Chci dát do pc intel core 2 duo e6300, ale ted tam mam bios f1. Pojede te procak nebo budu muset nainstalovat novy bios.Díky

Odpovědi na otázku

Podporované procesory máš v manuálu k desce, nebo na stránkách výrobce MB. Křišťálovou kouli tu teď nemám abych ti odpověděl konkrétněji když tajíš jakou máš MB a sám jsi lenivý si to najít.... :(

Na podporovane procesory jsem koukal a je mezi nimi, ale je tam napsano since bios fc. Ale nevim jestli budu muset stahnout ten fc nebo jestli tam nechat f1

Budeš muset. A nebo ještě novější.

Mrkni co je víš, esik je F1 nad Fc, tak nemusíš... esik je to opačně, tak ano, budeš muset.

Vávro, dej si kafe od žida a nejen použij hlavu, ale piš alespoň přibližně spisovně. "Esik" - kdo tomu má rozumět?A skutečně předpokládáš, že by verze BIOSu někdo čísloval od c dolů?