Bios

Dobrý den,
při kontrole chyb systému dostávám hlášení, že systém BIOS se snaží zapisovat/číst z nesprávné adresy, co to znamená, je to vážná porucha? Jak ji odstranit. Děkuji názory.

Odpovědi na otázku

to je blbost, napis presne co robis (co to je u teba "kontrola systemu"), v akom Win alebo OS to robis, a opis PRESNE tu hlasku.

Mně to dělá stará deska, RAM jsou funkční, instalace v pořádku.
Vysvětlení - nahlížel do prohlížeče událostí a jako chyba bylo uvedeno to, co cituje.