» Poradna » Notebooky

Bios Insyde h20

Dobdý den , mám problém s biosem nejspíš nevim to přesně ale příjde mi že v biosu mám maly vyběr všeho mám zde jen Information , configuration , boot a exit , myslel jsem že v biosu by toho mělo byt vice pokud se mýlím tak bych poprosil o radu díky za pomoc . (chtěl bych přeinstalovat jen windows kvulí modré smrti která mě nepustí do windows ani na vteřinu probém tam bude asi jen kvuli toho že jsem nastavoval v msconfig počet jader a pamět RAM ).

Odpovědi na otázku

A jaký máš počítač je tajné?

V biosu mám jen Název PC: Lenovo 6505 Potom je verze biosu:(v1.02) CPU system memory:AMD A4-5000 APU with Radeon ( TM ) HD graphics 8192Windows tam byl 8 ale dal jsem si ho u kamarada už davno na 7.Myslím že op system byl 64-bitový

Značkové počítače mají prakticky vždy BIOS značně ořezaný.

A proč bys přeinstalovával windows? Spusť nouzový režim a v msconfig to zase vrať vše zpět.

Toto nelze zkoušel jsem nouzovy režim opět Modrá smrt i obnovení systemu nepomohlo.

Příkazovám řádkem mi nelze vyhledat také MSCONFIG

Blbost.

bohužel to tak je

Nevěřím. Pokud ti nouzový režim najede, tak musí jít i msconfig.

Ale mě nouzový režim nenajede už jsem to tu psal opět mi to dá modrou smrt

Cos čekal, že tam bude ??? V boot zvolíš boot z instalačky ... Hlavně se v tom nevrtej.

podrž v biosu del nebo F8