Bios flash

Ahojte mam zakladnu dosku MSI K8T Neo2-F (MS-6702E) a mal som tam starsi Bios ubgradoval som to na najnovsiu verziu

ale nijaku zmenu neni vidiet myslim si ze pc este skorej spomalilo.

Pole Hodnota
Vlastnosti BIOS-u
Typ BIOS-u AMI
Verzia BIOS-u 080011
Dátum systém. BIOS-u 10/12/06
Dátum BIOS-u grafiky 08/18/08

Výrobca BIOS-u
Názov firmy American Megatrends Inc.
Informácie o výrobku www.ami.com ...
Aktualizácie BIOS-u www.esupport.com ...

Problémy a odporúčania
Odporúčanie Are you looking for a BIOS Upgrade? Contact eSupport Today!
Odporúčanie BIOS systému má viac ako 2 roky. Ak je to potrebné, aktualizujte ho.

co si myslite otom? bol by tam lepsi ten starsi bios ako ten novy.

tu som nasiel ten Bios na ich stranke

global.msi.eu ...

ktej doske mam aj Program Live ubdate cez ten program som ten Bios aj ubgradoval.

Odpovědi na otázku

Důvody upgrade biosu - umožní něco dřív nešlo a já po tom toužím.Opravuje chybu která mne max vytáčí například u gigabytky co sem měl tak sem ji taktl a mělo to milou vlastnost že se PC 2krat resetlo až pak naběhlo taktlý - každý start.
Důvody proč neflashovat - jakýkoliv jiný důvod

Ono se taky nema co zrychlovat, rozhodne ne viditelne.
Zpomaleni je klidne mozne, protoze jste neumel po resetu bios znovu spravne nastavit (zejmena mam na mysli treba casovani RAM). Okem to bude nepostrehnutelne, softy zmenu odhali.