BIOS asus

 Zkusil jsem teda upgrade biosu pro desku Asus CUSL2 skrzevá prográmku asus upgrade z woken,vše probíhá dobře až nakonec se objeví "fail to verify EEPROM with BIOS IMAGE".Jak to provést,aby to bylo OK? díkes

Odpovědi na otázku

Nechci urazit ale neni cirou nahodou v BIOSu nastaveno BIOS update na disabled?

Z dosovske diskety. Nechapu, co na tom mate delat to z woken ?

Lepsi je to delat zezadu, z Wokna jen zdatnejsi jedinci.Pro ale ne z Woken, je to celkem prehledny a pohodlny a jeste si to vsechno samo najde.