» Poradna » Programy

BIOS a Windows

Mám základní desku SystemBoard PC100 Slot1/Socket 370.Chtěl jsem se vás zeptat,jestli ji někdo máte nebo s ní máte zkušenosti.Mám několik otázek:1.Kde v biosu si zadám heslo do počítače?2.Kde si v biosu si přetaktuji svoje CPU(Celeron 533Mhz)?Poslední otázka se týka windowsu.Od té doby,jak jsem si zavedl Internet,tak se mně windows zapíná strašně pomalu.Načítá se a pak chvilku nic nedělá a pak zase začne číst windows.Dík za rady.

Odpovědi na otázku

Pro zrychlení startu Windows vypni ve vlastnstech TCP/IP získání IP ze serveru DHCP, zadej adresu ručně. Vypni také rozlišení WINS.

už mi pošli!!!!Máš nějaký nepřístupný e mail a doufám že to tady nebudu muset rozebírat.Zatím

Tahle deska se nedá solidně nastavit aby nepadala..Doporučení: Zachovat procesor a desku vyhodil je to ten nejhorší šmejt..