» Poradna » Web a internet

Bing místo Google

Zdravím, netuším, co se stalo, ale přestože mám v nastavení Microsoft Edge výchozí vyhledávač Google, tak po vyhledávání v adresním řádku mě to vždy přesměruje na Bing. Nevíte, co dělám špatně?

Odpovědi na otázku

No já sem dal jako správce gogle chrome a taky tak zůstává, MS edge sem do akce nezapojoval

Zkus prohlížeč Edge restartovat.

V nastavení je Google jako výchozí vyhledávač a doteď tak i fungoval. Teď vidím, že je vyhledávání v Googlu, ale než se to stihne načíst, tak se to přes nějakou stránku r.a9g.io přesměruje na Bing.

vycisti si pocitac od virusov a nebude ti to presmerovavat.

MalwareBytes mi nic nenašel.. Po resetu nastavení prohlížeče už je ale vše ok. Díky za tip