» Poradna » Ostatní

Bindování kláves

Zdravím. Mám klávesnici od Lenova a chtěl bych se zeptat zda lze nějak nabindovat klávesy. Tím myslím zaměnit klávesu Fn s klávesou Ctrl, protože na téhle klávesnici je klávesa Fn úplně vlevo dole a jsem zvyklý, že vlevo dole mám Ctrl. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Myslim ze toto konkretne nepojde, kedze Fn je HW klavesa, ostatne ano, su na to programy.

Ano, Lenovo na to ma primo volbu v BIOSu.

Aha pardon, spatne jsem cetl. Tu volbu v BIOSu maji notebooku Lenovo. U samostatne klavesnice to asi nepujde :(

A nemá to někde vespod přepínač?Popř. zkus HotkeyP http://petr.lastovicka.sweb.cz/ostatni.html (nenech se zastrašit zastaralým vzhledem)