» Poradna » Ostatní

Bílé zboží

Je to off topic, ale dostal jsem za úkol vybrat domů nějakou pračku a sušičku . Nemáte s tím nějaké zkušenosti, případně odkaz na nějaké fórum?

Požadavek je, aby šlo o dva spotřebiče, pračka horní plnění co největší objem (víc než 6kg jsem nenašel), co nejmenší spotřeba. Zatím jsem si našel pračku Bosch WOT 20352 BY a sušičku Bosch WTE 86303 BY.

Odpovědi na otázku

Zdravim mame 6 let pracku Ardo bez poruchy s vrchnim plnenim ...

Na susicku bych se vyprd... lepsi to povesit nekam na vzduch. Kort kdyz tak dbate na spotrebu, ktera je u susicky enormni ;)

No, vzhledem k tomu, ze to nebudu používat musím respektovat přání uživatele. Jinak co se týče spotřeby, tak je mi jasné, že si to "něco" vezme, ale když už, tak ať je to skutečně to nezbytné minimum. Elektřinou u nás zase tak moc nešetříme.