» Poradna » Programy

Bílá "plocha" na monitoru

Zdravím. Potřeboval bych poradit s tímto problémem. Po spuštění a naběhnutí W98 se na pár vteřin objeví na monitoru můj zvolený motiv pozadí se všemi ikonami na ploše a najednou,za těch pár vteřin,naběhne čistá bílá plocha,bez jakékoliv ikony,po celé obrazovce a s nápisem "Plocha" v levém horním rohu. Teprve po kliku pravým tlačítkem je příkaz"Obnovit" a poté se vše vrátí do správného režimu. Vůbec nevím,co s tím.Přeinstalace W98 i nová instalace IE6 nepomohla,nové ovladače také ne(Detonatory).Různá nastavení Active Desktop také ne.Jsem z toho daněk. Prosím,poraďte.Dík.

Odpovědi na otázku

Zřejmě,jsi se stal obětí mimozemšťanů.Skus vypnout Active desktop a v ploše ve vlastnostech obrazovky zvol pozadí žádné.

Ne,to je to samé. Active desktop vypnutý a žádné pozadí. Prostě jakoby to byl nějaký script,který se automaticky spouští. Ale proč a kde?

Nedela ti to nView ? S podobnym problemem ktery tento doplnek Detonatoru zpusoboval, sem se jiz setkal.

úžasné,v tomto případě vždy překopíruji během 2 minut ze zálohy nové W98SE se všemi nainstalovanými prgy.Ale jestli máš,nedej bože některé z NT,tak je to bebý.Vše znovu.Tyhle závady možná opraví jen ten,kdo to monstrum stvořil.

Hm,díky za pomoc, ale už z toho blbnu. Takže jedině už smazat "system" a doufat,že to byl jen nějaký úlet a už se to tam neobjeví...