Bílá obrazovka

Dobrý den mám problém s obrazovkou u mého stolního PC jedná se o Acer KG271Abmidpx Gaming - LED monitor 27" při běžném koukání na YouTube mi najednou spadl obraz do bílé barvy a počítač normálně reagoval zkoušel jsem restart přes vypínač na bedně ale stále obrazovka je bílá zkoušel sem odpojit od grafické karty dp port ale stále svítí bíle a ani neproblikne i z proudu sem ji vytáhl ale stále jak naběhne tak je bílá na nic nereaguje ani nastavení obrazovky (tlačítka na obrazovce) neví někdo čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

R.I.P. monitor

tak tam napoj iny pocitac alebo proste zdroj signalu, vyskusaj dalsi vstup (ak ma) a ked to bude rovnake utekaj na alzu vyberat novy monitor. Ale uz nie acer

Něco odešlo. Monitor nebo grafika.

Já sám to asi tipuju na monitor jelikož když odpojím grafiku tak ani nukáže že nemá signál a stále svítí bíle

Tak to moc nechápu, co tady řešíš v poradně

Pouze sem zjišťoval jestli to nemůže být něco co se dá vyřešit vlastní pomocí toď vše stalo se mi to dneska a tak nějak postupně zjišťuji okolnosti ale chápu vás

Tak hlavně jediný kdo to může zjistit, jsi ty sám. Nikdo nemůže na dálku přes poradnu zkusit připojit k tvému počítači jiný monitor nebo televizi. Mimochodem, pokud máte TV s HDMI, můžeš to zkusit místo monitoru.