» Poradna » Mobily

Bílá obrazovka po updatu android

Dobrý den, dnes mi přišla na mobil OTA aktualizace a mobil při zapnutí ukazuje pouze bílou obrazovku zkoušel jsem už vyndat baterii nepomohlo. Zvláštní že se ani nemůžu dostat do biosu a udělat tovární nastavení. Nějaké typy?Mobil: Ulefone Be touch 2OS: android 5.1

Odpovědi na otázku

proč to furt lidi kupujete ano má to reklamu, ale v realu je to to nejhorší co Čína může vyprodukovat... To máš jak s krabicovým vínem za pár kaček, i když na něj bude reklama furt je hnusný...

To vypadá, že to chce flešnout znovu FW (oprava).