» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bílá lišta windowsu

Zdravím, potřeboval bych pomoc se spodní lištou windowsu , nechtěně jsem něco zmáčkl na klavesnici a teď mám celou lištu i nějaké programy do bíla nevím co stým, děkuju za jakoukoliv radu (mám windows 10)

Odpovědi na otázku

Hľadaj "vyběr barvy motivu"

http://winaero.com/blog/get-colored-title-ba... Jinak. To hlavní patří nahoru a ne do závorkyStrejda Google při hledání vyžaduje přiměřených pár slov aby vyhledal stránky bud rady přímé nebo z poraden