» Poradna » Programy

BFU a host, JanFiala, Krata, Fuente, Vladimr, M, MM, Rce, karel, Remca, PrasatkoPee, atd.

chlapi, chcel by som vam vyjadrit moj obdiv s pracou s BFU a myslim to uprimne. ked si tak prechadzam prispevky, tak skoro v kazdom prvom, najdem vas nick. tiez mam obcas svetle chvilky niekomu poradit, ale potom zas mam stavy, ze sa mi tyzden a niekedy aj viac zas vobec nechce. niekedy mam pocit, ze vam ide viac o blaho inych ako o svoje a vobec nechapem, ako stihate vsetkych(alebo skoro vsetkych) obsluzit. takze BFU, ak vam z nich niekto niekedy poradil(co som si uplne isty, ze skoro kazdemu), tak mu tu mozte vyjadrit svoju vdaku alebo poslite financny obnos na ucet nimi uvedeny. ak tak urobi aspon kazdi druhi(predpokladam, ze su vsetci lakomi a peniaze neposlu), bude tento thread najvacsi v historii zive, alebo aspon druhy najvacsi po lin vs win.p.s.: ak som na niekoho zabudol, nech sa najde v "atd". ;o) titulok sice nie je bohvie co a kategoria tiez, ale som lenivy dnes mysliet, takze I'm sorry. gramaticke chyby prosim prehliadajte.  asi sa musim aj ja na nieco opytat, aby som im mohol podakovat. tazkze otazka: z akeho statu pochadzam? tolerancia +- 3 svetadiely

Odpovědi na otázku

obcas taky poradim a obcas i spravne, zrejme si hodim do podpisu cislo uctu ale ted vazne, taky uz jsem uvazoval nad tim co treba takovy host dela, ze stiha byt skoro vsude prvni a skoro vsechno vi? tatez otazka plati pro vyse jmenovane :)

sorry, zabudol som este aj na teba. mas este vyssi rank ako headquest. takze: "select josephino from atd".

Zapomels na mne,takze si nejspis z Marsu?

aaa, dlho si tu nebol, posledny datum mas z 15.8, tak preto.  takze oprava, "select headquest from atd".

wow,hned se citim lip.Mimochodem podobny thread tu nedavno byl,ale nejaky admin ho smaznul,asi ze nebyl jmenovan.Jinak svoje favority samozrejme mam taky,ale vsem jim vevodi "host" a proti tomu asi nebude moc namitek,co?

... nejaky admin ho smaznul ...  nech ma neseru, idem hned urobit zalohu.

same, same otazky a ziadne podakovanie. no ja som z toho ...  zive.sk sa chvali, ze ma denne 100 000 unikatnych userov, zive.cz predpokladam 2x zive.sk a nik sa nenajde? vysledok sice nie je "U", ale aj tak.p.s.: to su tu dnes sami novi?

To jsem tedy zvědavý,kolik sponzorských darů takhle vyberete.To za chvilku bude poradna plná nabídek typu ,,Poradím za 10 korun" nebo ,,Kdo pomůže-zn.Levně !". Ale jestli někdo neví kam vrazit přebytečné  peníze,mohu také dodat své číslo účtu.

Taky se priklanim s uctivou poklonou zminenym  ale vazne.

Ja som sa tiez uz par krat zamyslal nad tym co vyssie menovanych motivuje aby stale pomahali a pisali...

Nic - je to normální úchylka!

Nastesti se to da lecit - vim z vlastni zkusenosti

A o čem, že tenhle thread je?O penězích za rady? Jakmile do něčeho začneš motat prachy, je to začátek konce...

tie peniaze boli len joke, ale ??? .

keby sa za odpovede platilo tak by sa niektori jedinci tak hlupo nepytali a este so subjectom 'help' ale pozri napr. experts exchange

Já bych docela přivítal, kdyby rádcové - profíci (nikoli Ti co "radí" přeinstalovat Windows nebo zformátovat C:) měli u nicku číslo účtu. Když mi totiž někdo poradí např. s makrem do Excelu, které mi usnadní a zrychlí práci a já navíc neztrácím čas s jeho vymýšlením, tak na tom v rámci výkonu své profese vydělám a o ten zisk se můžu podělit, což rád učiním (samozřejmě ne v poměru 50:50, nejsem Armáda spásy ani Unesco).Vůbec by asi nebylo špatné mít známého programátora, něco ve stylu "Montéra v kvartýru" od Těžkýho Pokondra (práce je levnější bez papírů, bez dépéhá....)

Taky jsem chvílemi uvažoval o podobném threadu, ale vždycky mě zabrzdilaskutečnost, že bych na spoustu lidí ve chvíli psaní zapomněl, no a dodatečnějmenovat další už by nepůsobilo pěkně. Nekde však nevzpomenout na MM,MM_tanka, Kurta, L-Core a boha jeho si teď samozřejmě nevzpomenuna další celebrity. Skvělé je, že přece jen přibývají noví kvalitní radiči jako tuba, IgorK  Velmi kvalitní duo je Rce a Remca, jsou to kámoši a ten první přispívá obvykledo půlnoci, protože je to solidní člověk a chodí brzo spát, no ale Remca to je chacharnejvětší a ten zkrátka spát nebude   A abychom nezapomněli na ženy s velkým Ž, tak je škoda, že tady už málo chodí Eva M,hodně velká frajerka a dáma s velkým srdcem, bohužel z nedostatku času.

lol Fuente ví že se blíží další sraz myslí si že mu koupím za tenhle příspěvěk tu nahou babu jaxe z ní žere to jídlo. tůdle ale šplhl sis

E, mi bude stačit to porno, jak zakrslý křovák v Austrálii vojíždí zezadu žirafu.Slíbils mi to a furt nic

A ja myslel, ze si aspon na chvilku vystacis s tim krokodylem

Pořádná Poradna |  |

...nafukovacím s třemi otvory?

Ne, jemu staci s jednim otvorem vpredu, pokud bude ten krokodyl dostatecne zivy

Ten kokodrilo má strašně ostré zuby, mám docela bobky. Raději jsem sikoupil do vany žlutou kačenku z umělé hmoty a s otevřeným zobáčkem a představte si - nemá tam otvor ! Chtěl jsem jí jako dát napít a tak ...

tak ti dakujem, ze si spomenul aj mna, je to pre mna cest a ostatni, na ktorych som zabudol, tak to hned napravam:select MM_tank, Kurt, L-Core, tuba, "Eva M" from atd . myslim, ze Evu M som posledne videl na http://support.microsoft.com/newsgroups/default.aspx&n... . p.s.: ak si este niekto na niekoho spomenie, tak ho tu pridajte.

Zapomněli jsme na Wikana, Mysela a další

Ježíšmarjá, taky na mifa !Já jsem věděl, že jsem se do toho neměl pouštět

Dekuju ti, nacelniku, ze ses me zastal...

a co FILCKA ? už jste zapomeli

Kdo tady bere moje jménoí nadarmo?

nadarmo nikdo neboj

jeste touchwood! I kdyz ty BFucka moc nesetri

ó, díky, díky  BFUčka jsou moje slabost

Ahoj Fuente, to je od Tebe hezké, že sis na mě vzpomněl Nezanevřela jsem na zive.cz ani zive.sk , ale nestíhám (práce, domácnost, děti,...) Sleduju hodně diskuzní fóra o své hlavní profesi (účetnictví +  daně).... Pokud jde o PC, tak poslední dobou častěji nakukuju na nové http://forum.zive.cz/ , na "starou" poradnu už nějak nezbývají síly ani čas  Všem, kdo tu radíte - připojuju se: Jste fakt skvělí a moc Vám děkuju i za sebe i za řadu ostatních, kterým jste nezištně pomohli a pomáháte. Přeju Vám všem krásný zbytek léta a ať se Vám daří jen dobře

Nějak mi tady chybí největší z nás. Kde je ten, který nás všechny ovlivnil a který RAD POMUZE KDYZ Vi vic. Kde je Miloslav Hebký?

Jsem tu stále s váma, moje kuřátka, i když se nezviditelňuju a stojím v pozadí...   http://phebmilo.euweb.cz/miloslavhebky.htm

To je sprostý podvrh. Takhle by M.H. nikdy nepsal! Když už chceš podvádět, tak se aspoň podívej na http://www.kyblsoft.cz/hebmilojak to má vypadat.

Jeden maly uryvek na zpestreni vecera:doSTAL se,m DOTaz naPROCESor taK TADY JE ONEm sekce¨proCESR maKAZDY veSVEM POCitci.jeTO TAKova vec coUMI SRASne rychle pocitat priKLDADY A RUZN cislo.,treBA ANI CLOvek nebo NENKDO Jinej neNI viC RYCHLejsi.jeTO TAKVej kalkULACEK.,av NEM Sou strsNE MALY dratkycO NEJDOU VIDET ANI okem.TAK KDYz seTO OTERE taK TAM NeJDE NIC videt.,aLE SAMi to NINKDY neoteVIRETE.,neBO SE TO znICI.kdyZ TREBA NEDElate NA POCITCI Zadny PRIKLADY neBO Tak.,taK HO VUBEC NEPOtrbujete..aMUZTE taK USTRIt korUNY.,taK TO REKNIte voBCHODu zeHO NEPOtrbUJETE a MUSEjiVAM Dat sleVU.,aJAK SRAsne ryCHLE PoCTA tak JE HORkej amusi SE priMOTOVAT vrtULKA Nebo fenek.abyBYL VIC STUDEnej.aNEZAcnulo to horET.toBY PAK VZNIknul pozar aBYLO BY nesteSTI.-to vAM RADim aUPOZORNUju VAS.,aTECH Drtku jeTAM SRASne mnoHO aDALI Totam Robot protZE niNKDO NA Svete NEMA takMALOU ruKU Anemuze toPRIMOtovat.,JEDNOU SEM SLYsel zeNEJAKA RODin siDELALA NaprocesorkKU VAJICko.,aleTO NEVERim prOTZE VAJICko jeVETSI aTAKY BY ho teN VRTULEK NEBO Fenek upLNE roZBIL Aznicil..tO ALE NEVIm.jaPROCESR Urcte NEMAm Tak toNEMZU Vyskoust.,DOUFAm zeSEM VAM POMOhl.Ja RAD PORAdm kdyz VIM VICMILOSav HEBKY,redITEL ORGANizace HEBMLO

Ježíšmarjá, na tomhle se snad musel podílet celý tým BFUs

vrtulka a fenek me dostal

Teda, kdyz jsem cetli tento titulek, tak jsem predpokladal, ze se tu do nas bude nekdo obouvat, ze delame machry. Ale tohle jsem fakt necekal. Potesi to, diky. Myslim, ze obcas nam vsem rupnou nervy pri praci s nekterymi tazateli. Snad kromne Jana Fialy. Tim mi pripomina jeste nevzpomenuteho a nezapomenutelneho Ropacka. Vic lidi jmenovat nebudu,urcite bych jich spoustu zapomnel a mohlo by je to mrzet. Ostatne diky si zaslouzi kazdy, kdo nekomu byt jen ukaze cestu k reseni.No a k tomu svetadilu. Pochazite z euroasie, ze? PrasatkoPee

... Pochazite z euroasie ... bingo. tu sa ani neda pomylit. jedine, ze by som bol z Marsu. btw., vykat mi nemusite, nie som az tak stary.

Arko technik s.r.o. |  |

Také musím IgorK-ovi (a nepodceňuj se, tvé rady mají též svojí váhu) poděkovat za důvěru, protože to myslí opravdu upřimně. Na tvou otázku je tady jediný, kdo může spolehlivě odpovědět: Jedině náš detektiv Host. V neposlední řadě i Fuente svým osobitým a hřejivým příspěvkem též potěšil. A Remcu určitě také.

IMHO Jezevec: host je s malým!

Ehm, tady abych neurazil: host je na začátku s malým

Tomáši, Topmáši, abych si pro tebe do Chrudimi nezajel...

Přijeď - zachlastáme, zabékáme,...

Pořádná Poradna |  |

Pravda, host je zásadně s malým.

Kdepak, s malým je Honza! http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp

Že já se nechám vždycky těmahle řečima od Rce. vyprovokovat... ing. Igor K****rO********á 4Bratislava821 02tel. 0905 *** 530IČO: 411 ** 645atd... pro ilustraci a určení státu to myslím stačí

Arko technik s.r.o. |  |

Tak teď jsem sežral svůj klobouk, když jsem ho nejdřív smeknul...

Dal sis ho alespoň s kečupem?

Arko technik s.r.o. |  |

Ne, ale zapil flaškou lahvového Gambáče. Duševně se totiž popíjením připravuji na zítra. Budu vytrhávat schnilou podlahu (letitá prkna) - tfuj, práce vlastníma rukama. Nařídil jsem zaměstnanci povinnou brigádu zdarma ve prospěch majitele firmy. Zaměstnanec se sice tvářil kysele, ale snad přijde (je to můj syn ). A tak je možné, že mě tu už od zítřka nikdo neuvidí. Protože buď tam najdu zlatý poklad z třicetileté války a s nosem do nebes se přestanu bavit s obyčejnýma lidma, nebo tam bude stará kostra a skončím v base. Ale snad tam bude jen červotoč a dřevomorka.

Tak tohle vidím na další úspěšný thread.... Místo "jak jsem se hrabal v záchodě" bude "jak jsem demontoval shnilou podlahu"... Nezapomeň si všechno zapsat a zdokumentovat a podělit se o zážitky.

Arko technik s.r.o. |  |

Možná jo, protože vše začalo, když jsem byl pod nátlakem mojí drahé polovičky donucen nabílit strop a probořil jsem se štaflema. Sletěl jsem po dršťce dolů a kýbl s barvou mě ihned s chutí následoval.

nemas fotku toho letu s kyblem v zavesu?

Rce se ještě asi vrtá v podlaze, nebo se propadl do sklepa, že se ani neozval...

Arko technik s.r.o. |  |

Nepropad jsem se ani do pekla ani podlahou Jen jsem (abych použil slova Fuenteho) udřenej jak Bulhar. Teď se tahají dřevotřísky, na to půjde plovoucí podlaha. Včera jsem si jen trošku "zaremcal". Pak když jsem zjistil, že je na obrazovce několik stránek ggggggggggg...ggg, jak mi na klávesnici upadl prst jaxem usínal za počítačem, tak jsem šel chrnět, na mně neobvykle brzy v 1:30 hodin. PS: Dělám dokumentární fotky, až to bude hotovo, tak to dám na svůj WEB a dám do poradny odkaz.

Arko technik s.r.o. |  |

Hoste, diky za krásný foršpan (=ve filmovém slangu: reklamní snímek, ukázka z příštího programu). BTW co je to za server, kams to strčil?

To víš, podoba s kutilem Timem je zcela bez diskuze. Sám jsi to potvrdil.Ten server slouží pro sdílení obrázků. Kdokoliv může uploadovat obrázek, a pak se na něj normálně odkazovat např. v diskuzích, aukcích, apod. Podporuje všechny hlavní formáty do velikosti 1MB.http://imageshack.usImageShack's mission is to provide an easy-to-use image hosting service for everyone.

Ještě číslo bot.

vidno, ze host sa s internetom uz narodil.  existuje viac moznosti, ako dojst k tomuto vysledku. neviem, ktoru moznost si vyuzil, ale predpokladam, ze ako spravny geek si to zistil z obrazku, ktory som vlozil do threadu hacker training.

Staci vychazet z tve mailove adresy, kterou jsi zde uvedl, dohledat nejake informace pres WhoIs a pak se podivat na WhoIs dalsi IgoryK

ano, aj toto je jeden zo sposobov, ale ten s obrazkom je zaujimavejsi(naco robit veci jednoducho, ked ich mozme robit zlozito).  host si vsak dal aj tu namahu, aby nasiel dalsie info, bud zo zoznamu.sk alebo priamo v zivnostenskom registri.

V registraci jedne domeny jsem nasel podobne udaje jako Host, vcetne telefonu apod.

ale ICO sa da zistit len zo zoznamu.sk, www.zr.sk a zabudol som este na atlas.sk. alebo si to nasiel niekde inde?

Takze Ostredkova 4, Ruzinov...

tak ste ma uplne odhalili. to uz tu mozem dat rovno aj fotku.

jaj teba som videl pri Strkovci

nesranduj.  na Strkovci som bol posledne minuleho roku a to by si musel mat sakramentsky dobru pamat, zapamatat si cloveka z "tisica". a mozna mas.

Myslis, ze mi harasi, kdyz stat urcuju v prvni rade podle cisla mobilu a az pak podle mesta?

Tak to bych si osobně nikdy nedovolil ani pomyslet, i když teď jak jsi to naťuknul, když se nad tím zamyslím, asi na tom něco bude... Ona nějaká Bratislava může třeba existovat i někde na Aljašce, ale předčíslí operátora Orange je neomylné, že je to tak?

zdar. tak to by si sa cudoval, ja som hodne sebavedomy. nesplnam vsak jedno z kriterii, ktoremu prikladam najvacsiu vahu a to trpezlivost, ktoru vy vsetci spominani mate. vacsinou odpovedam len vtedy, ked mam chut alebo ma samotny thread zaujme. pokial je dotaz napisany nejednoznacne, malokedy sa ho snazim desifrovat. posledne, ako desifroval Jan Fiala dotaz slecny(pani) Jany(alebo ako sa volala), tak to bol priam heroicky vykon. tiez uz som tu par ludom aj naprogramoval nejake veci a jeden mi natolko doveroval, ze mi poslal aj svoje meno a heslo na pristup k web hosting-u. no kto sa moze takymto niecim pochvalit.

Mě se zase schází (děláme srazy) lidičky z webu, co jsem pro ně jen tak udělal a on už je z toho docela velký projekt.Také bezva pocit. To si asi hodně amatérských webotvůrců říct nemůže.

Ja som dostal od jednej zakaznicky aj login k merchant accountu. Kto dostal viac

Kto dostal viac? Ještě není po 22.hodině, takže to nemožem napísať.

Tak taketo benefity (zatial) nedostavam (od cudzich)... Slovensky pises pekne...

Zkratka, diky vsem, kteri umi a CHTEJI bezzistne poradit tem mene zkusenym.Notabene, kazdy z nas nekdy nejak zacinal a loudil o rady kde se dalo.Jen tak dal a svet bude zase o malinky kousek vhodnejsi k zivotu.......

toz sem zvedavy jestli nam to tu zase nekdo za to poplacavani se po ramenou smaze

To sou věci, kdo by se byl nadál, že tu budu uveden v titulku u pochval. IgorK máš u mě Fiata.

a přidej mu i tvoji věhlasnou tužku Versatil - tvrdost tuhy B

Neeeeeeee Versatilku nedám, je nejlepší. Ještě se mi nikdy nestalo, že by nepsala. To u všelijakých propisovaček každou chvilku a jednou byla nemocná i mikrotužka a nechtěla ukázat zlomenou tuhu.

neregistrovaný Milan => Kráťa ???

Teď jsem si toho všiml, když mi to došlo na e-mail.On tu ode mě psal kamarád do poradny a já se zase zapomněl znovu přihlásit. grrrrrr

Jasně!

Pořádná Poradna |  |

Jak je hned host ve střehu!!

Na takový ptáčky máme háčky...

tak to si ma potesil. pridem si ho zajtra odviest.

Ale vem si prachy na benzín, dávám sice plnou zdarma, jenže k vám by to asi nedojelo.

benzin si donesiem v kanistre.

Ze by som bol ten M ja? No co sa to dneska deje? Tak vdaka Igor , potesil si ma.S temi BFU to nie je zrovna lahke, ale vseci sme kedysi raz tim boli, tak preco by sme jim alespon raz nepomohli, no nie? Z ktoreho statu pochadzam absolutne bez tolerancie

pokial sa nemylim, tak si spominal, ze pochadzas zo Slovenka a teraz zijes v Cechach, comu nasvedcuje aj tvoja odpoved. podla registratora odniekial z Opavy?

Skoro si to trefil Ta verejna ip adresa mna prezradila, anonymita je v kelu Akorat som nespominal ze som zo slovenska, ale ze som letity fanusik slobodne europy

ano ano, uz si spominam.

nechtejte aby Vam za tohle nekdo platil ... ve chvili kdy vam za to platej tak se to stane pekna otrava ... mne za to platej uz tri roky.. a cimdal tim vic zacinam PC nesnaset ...

Nekterym ze jmenovannych taky, ale ne tady. To placeni bylo od IgorKa nadneseny. Oh se spis snazil vyjadrit, ze se divi, proc tu spousta lidi nezisten radi, kdyz se jim casto dostene jen nadavek, ze tomu nerozumneji.PrasatkoPee

presne si ma pochopil

no jasne. ja to pochopil ... ale jen rikam svuj nazor ....

Copak nevíš, že každý dobrý čin je po zásluze potrestán

....hmm, na Bobáně a Mixouna jste si nevzpomněli....to je vděk...

 A co Filcka ?????????

jasne. Filcka byl klasik. a v jeho dobe velmi dobre a kvalitne radil tez Radar, ktery ale nahle zmizel (nebo se prejmenoval???)?

Ještě jste zapoměli na Mirka

a jeho 5 verejnych ip adres

No a pamatujes Ropacka? Toho asi taky zastrelili...

jasně Radarovi taky dík

Kdo už umí úúúplně všechno, tak nemusí chodit na poradnu... Akorát čas od času na sraz...

nojo ale ty vase srazy jsou mooooc daleko

Tak ať ti máma napeče ranec buchet na cestu a žádná vzdálenost nebude velká.

řeknu , poprosím, uvidím, budu se snažit a vyrazím

Takže, čítam, čítam a tej vďaky je tu akosi málo. Na žive chodím tak max. 1/2 roka, ale mám za čo poďakovať. Ďakujem chlapci. Len škoda, že tu nikto neuvádza čísla účtov, už by ste boli milionári.