» Poradna » Mobily

Bezzrátový střih nahrávek z TV

Zdravím, prosím vás, sháním nějaký program na stříhání nahraných pořadů z televize (vystříhnutí reklamy, věci před a po pořadu atd.) a uložení v původní kvalitě. Pořady nahrávám na PC přes AverTV. Výstupní formát videa při SD vysílání je MPEG2. Na tohle jsem vždycky používal program VideoReDo a jelo to parádně. Jenže teď, při HD vysílání (výstupní video MPEG-4) se VideoReDo vždycky zasekne a konec. Počítačem to zřejmě nebude, zkoušel jsem to i na hodně silných strojích, ale ten program to prostě nezvládne. Takže prosím, mohl by mi někdo poradit nějaký jiný sotfware? Vážně chci jen vystříhnout reklamu a v původním formátu pořad uložit. Díky

Odpovědi na otázku

plateny je Pinacle, ale skus avidemux. Vystrihni a uloz ako copy audio a video

zkus Avidemux a střih v režimu Smart Copy - tj. Audio i Video nastaveno na "Copy". Pro bezproblémové uložení doporučuju stříhat na klíčové snímky - tj. výběr pro vystřihnutí prováděj s podrženou klávesou Shift - je jedno, zda provedeš výběr myší nebo šipkami...

Ten program VideoReDo má teď novou verzi která podporuje H264 a zvládne i HD vysílání.http://www.videoredo.com/en/index.htm Program je placený......

Mne Videoredo 4 20 7 629 fullhd.ts striha a uklada bez rekomprese.

Videorodeo4.20.7.629fullhd.ts slunečnice ani stahuj.cz neznají.Kde lze stáhnout tento program.Díky za odpověď.

MPEG2 umí téměř dokonale PinacleStudio proč? Při nastavení stejných hodnot tedy CBR / VBR a datový to, nebude video počítáno nikde jinde než na místě efektu. Bonus, přesnost na jeden snímek, v případě že nevyjde GOP bude přepočítán je úsek 3 - 5 snímků v místě střihu.

Studio Pinnacle staré verze ani nejnovější Stunio Pinnacle 22 neumí přijmout videa v kodeku TS!!!

Program Apowersoft Converter /placený/ přijímá a převádí videa TS HD do MP4 a ty lze snadno stříhat programem volně dostupným Freemake Video Converter.Nevýhoda, že to nejde stříhat přímo a tím je to zdlouhavé.