» Poradna » Mobily

Bezpečný režim

Dobrý den. Mám telefon samsung galaxy s4 mini, a náhodou se mi zapnul bezpečný režim a nejde vypnout. Potřeboval bych poradit co stím, protože mně díky tomu nejede většina aplikací. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

1. ono to samo se nezaplo2. neumíte ani hledat v návodu a na internetu3. vypnutý telefon , držet tlačítko pro přidání hlasitosti a teflon zapnout za soustavného držení tlačítka přidání hlasitosti

To jste mu to nandal. Jinak se ulevilo?

No doufám, že hodně, protože když někdo napíše "samo se to" nebo "náhodou", je vždycky jasné, kdo za tím stojí.

1. Ten člověk nenapsal samo, ale náhodou. Informace náhodou netvrdí, že za to dotyčný nemůže a že to bylo samo. Tak nač ten tón?2. Mám stejný problém a hledám na google návody které z nějakého důvodu nefungují, včetně toho Vašeho. Přesto věřím, že to má zabrat, protože se tato informace objevuje i na více stránkách.3.Zdravím všechny kteří se už po dvacáté snaží zapnout telefon se stisknutým tlačítkem hlasitosti.

Kdyby to fungovalo jak pises tak by to bylo v pohode ale NEFUNGUJE!!!!!

Tak me to na S3 funguje napoprve... tlacitko hlasitosti je potreba drzet dlouho...a kdyz uz ho chcete pustit, tak je potreba ho jeste chvili drzet...

Ty trotle, mě se to taky samo zaplo a nejde to vypnout ani podle návodu. Demente 🤦‍♂️🤦‍♂️

zrovna dnes se mi to stalo u samsung galaxy a7 a podržel jsem tlačítko ke snížení zvuku a k tomu zmáčkl tlačítko pro zapnutí telefonu a naskočilo mi to. Obě tlačítka jsem současně držel přibližně 10 vteřin

Samsung galaxy s6 edge podrzeni hlasitost dolu a zapnout součastně

Pomoc,nejak se mi povedlo zapnout nouzový režim,telefon mi nahodi stranku že pokud chci vypnout bezpecny rezim at telefon restartuji a vse bude OK ale vzdy to naskoci znovu ani podrzet tlacitko hlasitosti pri zapinani.Samsung galaxy J3 2017

Pomohlo při zapnutem telefonu vytáhnout simku a telefon napsal ze sim nemůže najít a jestli ho chci restartovat,dal jsem ano a pak simku vložil a bylo hotovo.Né každýmu to jde při vypnutí s tlačítkem volume

Nic ztoho nefunguje