» Poradna » Programy

Bezpečnostní otázka na Originu

Ahoj, potřebuji pomoc, už dlouho jsem nebyl na originu, a když jsem jej začal využívat (nyní), tak jsem si chtěl změnit jméno, z toho dětského na normální.. jenže jsem zapomněl bezpečnostní otázku.. a mám na tomto účtu moc her.. takže nový nepřipadá v úvahu.. nedá se nějak zjistit? jakože by mi orgin poslal e-mail nebo tak? díky

Odpovědi na otázku

Tohle je na heslo, potřebuji na bezpečnostní otázku

Myslel jsem, že bezpečnostní otázku nebo spíše odpověď na ni, potřebuješ z důvodu zapomenutého hesla. Pokud znáš heslo, tak by měla jít změnit i bezp. otázka nebo ne?

Bezp. otázku potřebuji ke změně jména, ale nepamatuji si ji..

Bezpečnostní otázku nepotřebuješ jen k heslu, ale i např. ke změně zákl.informací apod., tak víc co potřebuje. I když je třeba přihlášený.

Origin ti odpoveď (tvoju) na kontrolnú otázku nepošle! Veď práve preto tam tá otázka je - pre overenie - inak by potom bola zbytočná...Namáhaj hlavičku, namáhaj....

Bro, já myslel, že by mi na e-mail poslali nějakou zprávu...

Mě se úplně přesně tohle stalo před měsícem. Napsal jsem na technickou podporu, ale musíš umět anglicky. Ten člověk tam byl moc příjemný a ochotný, osobně mě to překvapilo. A otázku i odpověď mi resetoval (mohl jsem si napsat novou). Stačí se řídit jeho pokyny

Prosím vás mám problém s tou otázkou, mohl by mi někdo poradit popřípadě poslat odkaz na tech. podporu EA? Děkuji

meles sracky kamo:::::_

pošleš mi odkaz

nevim email

Takyto isty problem mam aj ja a zistit bezpecnostni otazku neviem sry ale nepomozem

jzs to vi kazdej .........................................

jjeeejejeejejjeje zkus zformatovat disk pak to jede

zmen origin na plugin

origin je jako vlastni dcera .vymaz data ze souboru origin a nech tam jen podrobnosti pak nacte OK a mas to