» Poradna » Web a internet

Bezpečnostní kód na instagramu

Dobrý den Stala se mi taková věc .. Mám dvoufázové ověření na instagramu s tím ze mi pošlou kód bokud se budu chtít přihlásit .. Chtěl jsem se přihlásit zadal jsem poslání kódu na me číslo ale kód nedorazil ..několikrát po sobě.Nevíte co s tím mám dělat? Za jakoukoli radu děkuji

Odpovědi na otázku

Dobry den mam stejny problem. Chci se zeotat nasel jste nejake reseni?