» Poradna » Ostatní

Bezpečnostní kamera.

Dobrý den. Máme v práci kamery, a slyšel jsem že když svítí tak se zrovna na to někdo dívá online. Třeba šéf. Je to pravda? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Spíš ne.

Pravda to většinou není. Jednak kamer většinou žádnou kontrolku nemají a ty co ji mají, jsou obvykle jen atrapy a i ty co ji mají, tak signalizuje síťovou komunikaci. Dá se předpokládat, že se kamery nahrávají, takže komunikace probíhá stále.

Když svítí co?V zásadě jsou možné tyto způsoby světelné idnikace:1. kontrolka že je kamera zapnutá (tj. pod napětím)- nebývá tak časté- to že je kamera ON nutně neznamená že se na ni někdo dívá2. indikace komunikace např na konektoru síťového připojení- opět to že kontrolka svítí nebo bliká nemusí znamenat že se na ni někdo dívá, ale jen to že kamera komunikuje s dalšími zařízeními např switchem, záznamovým zařízením...3. tzv. přísvit kamery za špatných světelných podmínek- kamera si při nedostatečném osvětlení může zapínat přísvit (pokud jím je vybavena) aby byl obraz "koukatelný"Takže jak je patrné nelze jednoznačně určit že když na kameře něco svítí že se na ní zrovna v tu chvíli někdo dívá

Takze vlastne ani nevite, jestli jde o skutecne kamery nebo o jejich napodobeniny. :o) Pak tezko spekulovat o tom, zda se vubec nekdo diva, za jakych podminek se obraz uklada a tak dale.Pokud se touzite dozvedet vic, ptejte se prislusnych osob ve Vasi firme, ne nas v Poradne. My o tech kamerach nebo "kamerach" vubec nic nevime.

Presne tak. Mozu to byt atrapy (prazdne krabicky s lednou LED kou)Ale zmestnavatelovi davam 100-bodov, donutil zamestnancov v praci aj pracovat.

Fakt si myslíš, že ti kamera dá vědět, že se zrovna šéf kouká? to by bylo ideální pracoviště, lidi čumí do kamery, šéf do monitoru.Z 99% kamery nahrávají někam na server všechny najednou i kvůli záznamu, šéf si to může klidně pustit doma na záchodě několik dní zpětně a ty o tom nikdy nebudeš vědět.

Dobrá představa jak šéf pak na záchodě masturbuje nad videm své mladé kolegyně

Myslel jsem to tak, že spíš na ně se*re, ale brát ti to nebudu, každýmu stojí z něčeho jinýho

Pokaždé se mi po 3 hodině ráno začne otáčet kamera jedno 3:06 druhý den 3:12 pak zas jinci čas a jak kdyby vznikla mlha kolem kamery

Venkovní kamera svítí jenom 2 červené a co to znamená?mám doma

Mám doma venkovní kamera ale svítí jenom červené.nevim kam jsem dala návod o kameře a nemohla sem najít.co to znamená když svítí červeně?