» Poradna » Ostatní

Bezpečné zapnutí pc po 2-týdenním pobytu v 12 °C

Mám dotaz..jak dlouho mám pc nechat odpočinout když byl 2 týdny v 12 stupňí?

Odpovědi na otázku

pokud nebyk ve vlhku dvě hodky ve 20 stači.

Jak dlouho chceš.

12 °C ? Není to teplota, při které drtivá většina firem/e-shopů skladuje své výrobky?A pokud se jedná o notebook, tak rozhodně pozor s baterií, která by se neměla nabíjet v méně než 10 °C .

Máš pocit, že 12°C je nějaká extrémní teplota? :) Ne, není. Stačí hodinka doma a může jet.

20 let starosti některých lidí (trolů) jsou opravdu neuvěřitelné

Při změně teploty jde jen o to, aby se daná věc neorosila a nezapla. vědu v tom nehledej.

Startoval jsem počítače ve zamrzlé výloze a nikdy se nic nestalo, ani 25kV v monitorech nic nedělalo. Nesmí nastat stav, kdy v elektrickém zařízení kondenzuje vlhkost. Pokud okolí má 12 stupňů, tak je to v poho. Pokud zařízení přeneseš ke kamnům, tak musíš počkat alespoň přes noc.

Bezpečné zapnutí provedete stiskem zapínacího tlačítka na PC Skříni.