Bezpečné odpojení hardwaro od PC

Vážení,
nabíjel jsem přes USB GPS zařízení. Po nabití chci toto zařízení odpojit a na systémové liště zmizela ikona
pro bezpečé odpojení. Teď mám strach abych neublížil počítači nabo GPS-ce.
Poraďte, díky
S pozdravem E. Zipser

Odpovědi na otázku

Pokud nekopírujete žádná data (z nebo na navigaci), nemělo by se nic stát.

Jen taková otázečka: Dělal jsi s GPS na počítači ještě něco jiného (nahrával mapy, hudbu,...)? Jestli ne, tak můžeš být v poho, polož si sám sobě otázku, čím bys GPSce nebo dokonce počítači mohl uškodit! Soubor se třeba při špatném odpojení vymaže, ale dobitá energie jen tak nezmizí . Takže v poho

Spíš bych řekl, že ta ikona tam vůbec nebyla (ony nemizí, ale klidně vůbec "nejsou"). Takže bych býval byl doporučil (to je větná vazba, co?) vždy doporučil LEGÁLNÍ vypnutí OS a on by se býval byl postaral.

Kliknite na tento počitač a tam najdete k je propjeny v jakej jednotke npr. E -GPS .Tak kliknite na to a potvrte visunuť jednotku...

Ty vole, i když jsi ze Slovenska, tak k rodnému jazyku máš vztah jako prase. Kdybys nehověl, přeložím ti to.

už si to odpojil?

Ano, už jsem to odpojil a skutečně se nic nestalo. Všem za radu moc děkuji.E.Z.