Bezpečně odebrat USB z OS Android

Zdravím,mám tablet s OS Android 4.0 a nevím jakým způsobem mám "bezpečně odebrat USB" abych neodpálil port nebo flešku. Nejsem si jistý jestli se tak učiní poté, co kliknu na hodiny, kde se objevi "USB is mounted" a odkřížkuju to (pak už tam ta hláška není, ale neobjeví se hláška "usb out" a "Removed USB storage" jako když vytahnu flešku z portu). Když si zapnu napříkald souborového manažera, je tam USB opět "namontované" stejně tak když USBčko vytahnu objeví se hlášky viz předchouí závorka.Poraďte, díky from

Odpovědi na otázku

Už jsem na to přišel... jde to složitě na x tapnutí z nastavení, takže mi nezbyde nic jiného než si vytvořit příkaz k "unmountnutí" z shell skriptu s přidat si ho na plochu... což zatim v Androidu neumim...