Bezne nastaveni kanalu pro nastroje?

Zdravim,
nevite jake je bezne nastaveni kanalu pro nastroje? Co dat do praveho, co do leveho a co doprostred.

pr. SD+HH+Crash vpravo a TT+Ride vlevo a BD uprostred, kytara vpravo, basa mirne vlevo...

proste by me zajimalo jestli existuje nejaky common settings. neco jsem zkousel ale neni to ono tak hledam neco overenyho, je mi jasny ze toho je fura ale tak par nejpouzivanejsich...

Dik a don't judge me!

Odpovědi na otázku

Mam kamose, co dela ve Vodarnach a kanale zna. Na vikend je na chalupe, kdyz tak v Pondeli.