» Poradna » Mobily

Běžné hovory jsou omezeny řízením přístupu DOOGEE Y100 PRO

U mobilu DOOGEE Y100 PRO dochází v některých místech k hlášce "Běžné hovory jsou omezeny řízením přístupu", přestože je plný signál. Zkoušel jsem SIM různých operátorů a dělá to taky. Zkoušel jsem jiné mobily a jdou. Na reklamaci to neuznali, protože v místě servisu telefon funguje. Poraďte, prosím, někdo.

Odpovědi na otázku

Škol nemám, ale pokud na vás DOOGEE mluví česky, nebude to hláška od operátora, která s telefonem nesouvisí? Zkoušel jste volat na něj, nebo si tu hlášku vygooglit?Jasně, že jiné mobily a sim jdou, to je základní vlastnost problémů, kde se vyskytuje "někde", "někdy", "některý", "nějak". Zkusil bych jako prvního zbombardovat operátora, který vám alespoň řekne, za jakých podmínek se tak děje.Nevěřím tomu, že vám DOOGEE do reproduktoru při vytočení čísla dává tu hlášku sám.

Telefon pořádně nefunguje s žádnou simkou, jiné telefony ano. Hláška se objeví na displeji.

No vida.Tak kontaktujte podporu dodavatele telefonu. Kvůli tomu jste do poradny psát nemusel...

Až na to, ze tenhle smejd nemá žádnou podporu. Dokonce není ani na seznamu podporovaných telefonů samotným Googlem. Fakt nechápu co lidi vede k nákupu toho elektrošrotu.

Proto se sem ten telefon ani oficiálně nedováží. Věřím, ze pokud zkusíš znovu prodejce (servis tu není), tak se projeví poškození vlivem užívání - oxidace (nad rychlovarnou konvicí).

DOOGEE je koupený v CZC, jinak se prodává v mnoha dalších krámech Telefon jsem už několikrát posílal na reklamaci, jenže když je servis v místě, kde telefon zrovna funguje, tak mi ho pošlou zpět, že nic nenašli.

co to je v místě kde zrovna funguje? zkoušel jste kontaktovat operátora? jako asi se budete muset přestěhovat do míst kde vám bude fungovat

Operátora jsem kontaktoval - O2, je to prý v pořádku.Na Zličíně funguje, v Dobrovízi ne, v Berouně ano, Měňany ne, Liteň ano.Prostě jak když nemá v těch místech SIM (nebo signál).Přitom ta samá SIM v jiném telefonu funguje, naopak jiná SIM v DOOGEE dělá tu samou závadu.

To vypadá, jako když ten telefon neumí pracovat ve všech v ČR podporovaných GSM frekvencích. Myslím, že se používá GSM 900/1800MHz.

Tiez moze mat ten telefon malu citlivost, alebo mizerne navrhnutu antenu, ktora dava slaby signal a tam kde ostatne tlf.este funguju, tak tento uz nefunguje.